Ana Menü Yan Menü İçerik

ÇOCUĞUM VE BEN

"Eşsiz ve Kaçırılmayacak Bir Film." - Peter Travers, Rolling Stone

Cars ve The Incredibles'ın yaratıcılarından, herkesin bir şeyler bulabileceği muhteşem bir komedi. Eğlenceli yeni kahramanlarımızın eşliğinde, Paris'i yepyeni bir pencereden izleyin. Entertainment Tonight'dan Leonard Maltin'in deyimiyle, "muhteşem yapılmış bir film!"
 
Paris'in en ünlü restorantlarından birinde, Remy adında karalı ve genç bir fare, Fransa'nın en tanınmış şeflerinden biri olmayı hayal etmektedir. Ailesinin istekleri ve kendi tutkuları arasında sıkışan Remy ve yeni arkadaşı Linguini, kendilerini, şehrin altını üstüne getirecek bir dizi eğlenceli olayın içinde bulurlar.

Pixar Animasyon Stüdyolarının dahilerinden ve Sevimli Canavarlar'ın Yönetmeninden gökyüzünün bile ötesinde, sizi havalara uçuracak bir macera!

Carl Fredricksen, her zaman hayalini kurduğu maceraya atılmak için son şansını değerlendirmeye karar veren biraz haylaz, biraz hayalci, emekli bir baloncudur. Evine bağladığı binlerce balon sayesinde rüya yolculuğuna doğru havalanır. Ancak Carl'ın bilmediği bir şey vardır: Daha önce arka bahçesinin bile dışına çıkmamış olan 8 yaşındaki gönüllü Doğa Keşifçisi Russel, yanlış zamanda yanlış yerdedir - Carl'ın ön kapısında. Bu sıradışı ikili çıktıkları yolculukta birbirinden renkli arkadaşlıklar kurarlar... Boynundaki özel tasması sayesinde konuşabilen köpek Dug ile uzun boylu ama uçamayan kuş Kevin! Vahşi doğada kaybolan Carl, bazen hayattaki en büyük maceranın aslında tam da hayalini kurduğu gibi olmayabileceğini farkeder.

"Dug'ın Özel Görevi" kısa filmi ve pek çok diğer özel seçenek ile Yukarı Bak, sizi havalara uçuracak. Bu filmi tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.

Sincaplar açık denizde! Ailelere unutulmaz bir eğlence ve müzik şöleni vadeden Alvin ve Sincaplar yeni maceralar ile geri dönüyorlar. Lüks bir gemi ile Mavi Yolculuğa çıkan Alvin, Simon, Theodore ve Chipettes eğlenceli müzikleriyle gemiyi tam bir oyun alanına çeviriler. Fakat çok geçmeden, başları belaya girer ve kendilerini ıssız, tropik bir adada bulurlar. Fakat çok geçmeden adanın onların düşündüğü kadar ıssız olmadığını farkederler.

Türkiye'de tüm zamanların en yüksek hasılat yapan yabancı filmi Buz Devri 1 ve Buz Devri 2'nin en sevdiğimiz kahramanları tüm zamanların en büyük animasyon macerası ile tekrar karşınızdalar. Bu sefer Manny ve arkadaşları kendilerini vahşi dinozorların olduğu kayıp dünyada bulurlar. Sid ise T-Rex adında aksi bir dinozorla anlaşmaya çalışır. Bu arada, Scrat güzeller güzeli Scratte'ye aşık olur. Fakat bir sorun vardır: Scratte onun mu yoksa meşe palamudunun mu peşindedir?

Top Cat ve çetesi, Dibble'ın Top Cat'in dolandırıcılıklarına engel olamamasından dolayı yeni polis şefi ile karşı karşıya kalırlar. Yeni polis şefi Strickland, Top Cat'in ve çetesinin şimdiye dek karşılaştıkları en büyük düşman olacaktır.

Genç baykuş Soren, babasının anlattığıefsanevi kanatlı savaşçılar olan Ga’Hoole muhafızlarının tüm baykuş ırkını kurtarmak için şeytani Safkanlara karşı verdiği mücadeleden çok etkilenir. O ve erkek kardeşi Kludd, yaşadığı ağaç yuvalarından, Safkanların pençelerine düşünce , Soren, diğer cesur baykuşların da yardımıyla bir kaçış planı yapmak zorundadır. Baykuş Krallığı’nı kurtarmak için hepbirlikte muhafızlar’ın yaşadığı Ulu Ağaç’ı aramaya başlarlar.

Tele tubbies’in yaratıcılarından çocuklar için olağanüstü ve eğitici bir seri; Gece Bahçesi…Kelimeler, tekerlemeler ve müzik çocukları mutlu bir dünyada yaşayan sevimli karakterlere götürüyor. İlk VCD; Herkes Buraya, 2 bölümden, ikinci VCD; Ninky Nonk’da Akşam Yemeği, 3 bölümle sizlerle sihirli bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Tüm dünyada sevilen genç gazeteci Tenten ve sadık köpeği Milu, Tenten’in Maceraları ile bu muhteşem filmde ekranlara taşınıyor. Bir gemi maketinin inanılmaz bir sır barındırdığını keşfeden Tenten ve arkadaşları kendilerini şeytani bir oyunun içinde bulurlar. Dalgalı denizlerden Kuzey Afrika çöllerine kadar karşılaştıkları her yeni bulmaca, izleyenleri heyecan, macera ve gizemin doruklarına çıkarıyor.

Bebeklerle ilgili yapılan araştırmalar, anne bebek iletişim  görüntüleri, doğumdan 10 hafta sonrası ile ilgili içerikleri anlatan filmi keyifle izleyebilirsiniz.

Onu Şrek’te tanıdınız ve çok sevdiniz... Şimdi o çok büyük çizmelerini sizin için bir kere daha giyecek ve o dillere destan ününün nerden geldiğini size “olağanüstü eğlenceli”  bir dille anlatacak. Aşık, dövüşçü ve bir kanun kaçağı olan dokuz canlı Çizmeli Kedi (Antonio Banderas) yanına Kitty Yumuşak Pati (Salma Hayek) ile Rafadan Kafadan’ı da (Zach Galifianakis) alarak maceradan mecaraya atılacak ve kötülükleriyle etrafa nam salmış Jack ve Jill’e (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris) karşı amansız bir savaş verecektir.